HONEYWELL PERFORMANCE SERİSİ: KÜÇÜK ve ORTA İŞLETMELERE ÖZEL IP KAMERA ÇÖZÜMLERİ 
Metin Boyutu  
Honeywell Akıllı Termostat ile evinizdeki kombinin kontrolü artık sizin elinizde!

Honeywell, orta ve küçük işletmelerin güvenlik ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik yeni  bir IP Video Serisini kullanıcılarının beğenisine sundu.

 

Kurulum kolaylığı sağlayan ve daha ekonomik çözümler sunan Honeywell Performance Serisi IP ürün ailesine, yakın zamanda 1080p ve 4MP Geniş Dinamik Aralık (WDR) özelliğine sahip yeni IP kameralar da eklendi.  Geniş ürün yelpazesi ile yeni Honeywell Performans Serisi IP kameralar, yüksek kaliteli video sistemleri sayesinde üstün bir kullanıcı deneyimi sunmakta ve video entegrasyonu sırasında oluşabilecek riskleri azaltmak üzere geliştirilmiş kullanıcı hesabı güvenliği sunarak kurulum, işletim ve bakım maliyetlerini düşürmektedir.

 

Honeywell Performance serisi, mini dome, mikro dome, ball ve bullet tipi 15 adet yeni IP kamerası ve 4, 8 ve 16 kanal network kayıt cihazları (NVR) ile müşterilerine daha fazla seçenek sunmaktadır. Bu seri ile konut, ofis, zincir mağazalar, sağlık kuruluşları, benzin istasyonları, bankalar, öğrenci yurtları, okullar,  ticari ve endüstriyel alanların da dahil olduğu tüm orta ve küçük işletmelere yönelik çözümler sunulabilmektedir.

 

Motorize Fokus Zoom teknolojisi

 

Honeywell Perfomance serisi kameralarının içerisinden seçilen bazı kameralar, zoom işleminden sonra objektife otomatik olarak odaklanan Motorize Fokus Zoom (MFZ) teknolojisine sahiptir. Bu özellik kurulum esnasında yüksek konumda olan kameranın, odak ve görüş alanının ince netlik ayarının yapılmasına imkan tanıyıp kolay ve hızlı kurulum ile işçilik maliyetlerinden de tasarruf edilmesini sağlamaktadır.

 

Her bir kamera, insan yüzü gibi ayrıntıların daha fazla tanınmasını sağlayan yüksek çözünürlüklü piksel detayları ile net görüntüler yakalayıp görüntü formatının bozulmasını önlemek için doğru en-boy oranını sunmaktadır.  Buna ek olarak, bant genişliği ve depolama ihtiyaçlarındaki azalma, müşterilere Network Video Kayıt Cihazları (NVR) kullanım maliyetlerinde potansiyel verimlilik sağlamaktadır. 

 

Daha fazla bilgi için:  www.security.honeywell.com/me